Beskrivning
Fri utlopp, rostfritt stål med fläns och slangstam.
Gänga: 3/4"
Slangstam: Ø 22 mm
Längd: 71 mm
20,30 €
Vetus RST genomströmning
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Fri utlopp, rostfritt stål med fläns och slangstam.
Gänga: 3/4"
Slangstam: Ø 22 mm
Längd: 71 mm
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 20 mm |
| Mäta C | 65 mm |
| Mitta G | 3/4" |
| Mitta H | 71 mm |
| Mitta Q | Ø 48 mm |
| Mitta R | Ø 41 mm |
| Mitta SW | 32 mm |
| Mät T | 27 mm |
| Mått U | Ø 22 mm |