Kuvaus
Vetus läpivienti, ruostumaton teräs laipalla ja letkukaralla.
Kierre: 3/4″
Letkukara: Ø 22 mm
Pituus: 71 mm
20,30 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Vetus läpivienti, ruostumaton teräs laipalla ja letkukaralla.
Kierre: 3/4″
Letkukara: Ø 22 mm
Pituus: 71 mm
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 20 mm |
| Mitta C | 65 mm |
| Mitta G | 3/4" |
| Mitta H | 71 mm |
| Mitta Q | Ø 48 mm |
| Mitta R | Ø 41 mm |
| Mitta SW | 32 mm |
| Mitta T | 27 mm |
| Mitta U | Ø 22 mm |