Beskrivning
Fri syrabeständiga flush-typ montering med fläns och slangfäste. Material: rostfritt stål.
Gänga: 1/2"
Slangspik: Ø 19 mm
Längd: 62 mm
17,20 €
Vetus RST genomströmning
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Fri syrabeständiga flush-typ montering med fläns och slangfäste. Material: rostfritt stål.
Gänga: 1/2"
Slangspik: Ø 19 mm
Längd: 62 mm
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 15 mm |
| Mäta C | 58 mm |
| Mitta G | 1/2" |
| Mitta H | 62 mm |
| Mitta Q | Ø 37 mm |
| Mitta R | Ø 32 mm |
| Mitta SW | 25 mm |
| Mät T | 24 mm |
| Mått U | Ø 18 mm |