Kuvaus
Vetus haponkestävä flush-mallinen runkoläpivienti laipalla ja letkukaralla.
Materiaali ruostumaton teräs.
Kierre: 1/2″
Letkukara: Ø 19 mm
Pituus: 62 mm
17,20 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Vetus haponkestävä flush-mallinen runkoläpivienti laipalla ja letkukaralla.
Materiaali ruostumaton teräs.
Kierre: 1/2″
Letkukara: Ø 19 mm
Pituus: 62 mm
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 15 mm |
| Mitta C | 58 mm |
| Mitta G | 1/2" |
| Mitta H | 62 mm |
| Mitta Q | Ø 37 mm |
| Mitta R | Ø 32 mm |
| Mitta SW | 25 mm |
| Mitta T | 24 mm |
| Mitta U | Ø 18 mm |