Beskrivning
Caloric EVO bicake-likör.
KOMPAKT EVO1 ED4 FÄRGPUMP 12V
Bild: 230 m3/h
Ljudnivå: 63dB
Täckningsområde: 3
Uppvärmningseffekt: 4,3 kW
Effekt dag: 70 W
134,80 €
Cirkulationsvärmare för kalorivatten
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Caloric EVO bicake-likör.
KOMPAKT EVO1 ED4 FÄRGPUMP 12V
Bild: 230 m3/h
Ljudnivå: 63dB
Täckningsområde: 3
Uppvärmningseffekt: 4,3 kW
Effekt dag: 70 W
| Spänning (V) | 12 V |
|---|---|
| Luftslang Ø mm | 4 x Ø 55 mm |
| Luftflöde | 230 m3/h |
| Uppvärmningskapacitet | 4,3 kW |
| Utgående effekt | 70 W |
| Fläkt | 3 hastighet |
| Storlek på vattenslang Ø mm | 16 mm |
| Ljudnivå (dB) | 63 |