Beskrivning
Spikventil R 11/2"
Spik med stålkropp och tunn fläns. Material: korrosionsbeständigt stål AISI 316.
49,80 €
Solid öppning R 1 1/2"
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Spikventil R 11/2"
Spik med stålkropp och tunn fläns. Material: korrosionsbeständigt stål AISI 316.
| Längd (mm) | 81 |
|---|---|
| Material från | Rostfritt stål |
| Nyckelavstånd | 53 mm |
| Diameter Ø (mm) | 70 |
| Tråd | R 11/2" |
| Mäta B | 38 mm |
| Mäta C | 76 mm |
| Mitta G | Gänga 11/2" |