Kuvaus
Läpivienti R 11/2″
Teräsksinen runkoläpivienti ohuella laipalla. Materiaali haponkestävä AISI316 teräs.
49,80 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Läpivienti R 11/2″
Teräsksinen runkoläpivienti ohuella laipalla. Materiaali haponkestävä AISI316 teräs.
| Pituus (mm) | 81 |
|---|---|
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Avainväli | 53 mm |
| Halkaisija Ø (mm) | 70 |
| Kierre | R 11/2" |
| Mitta B | 38 mm |
| Mitta C | 76 mm |
| Mitta G | Kierre 11/2" |