Beskrivning
Bulk lyftventil R 1/2"
Husventil i rostfritt stål med tunnelflänsar. Material AISI 316 rostfritt stål.
17,20 €
Fast överföring R1/2"
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Bulk lyftventil R 1/2"
Husventil i rostfritt stål med tunnelflänsar. Material AISI 316 rostfritt stål.
| Längd (mm) | 62 |
|---|---|
| Material från | Rostfritt stål |
| Nyckelavstånd | 25 mm |
| Diameter Ø (mm) | 37 |
| Tråd | R1/2" |
| Mäta B | Ø 15 mm |
| Mäta C | 58 mm |
| Mitta G | Gänga 1/2" |