Beskrivning
Fri passage, rostfritt stål med fläns och slangstam.
Gänga: 2"
Slangstam: Ø 55 mm
Längd: 89 mm
79,50 €
Vetus RST genomströmning
Beställ produkt, beräknad leveranstid 2-5 dagar
Fri passage, rostfritt stål med fläns och slangstam.
Gänga: 2"
Slangstam: Ø 55 mm
Längd: 89 mm
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 50 mm |
| Mäta C | 84 mm |
| Mitta G | 2" |
| Mitta H | 89 mm |
| Mitta Q | Ø 81 mm |
| Mitta R | Ø 83 mm |
| Mitta SW | 68 mm |
| Mät T | 40 mm |
| Mått U | Ø 55 mm |