Description
Thru-hull, stainless steel, flush flange, polished finish, G2'', with hose connection Ø 55 mm.
79,50 €
Vetus thru hull marine fitting
Made to order / Backorder, delivery estimate 2-5 days
Thru-hull, stainless steel, flush flange, polished finish, G2'', with hose connection Ø 55 mm.
| Material from | Stainless steel |
|---|---|
| Dimension B | Ø 50 mm |
| Dimension C | 84 mm |
| Mitta G | 2" |
| Mitta H | 89 mm |
| Mitta Q | Ø 81 mm |
| Mitta R | Ø 83 mm |
| Mitta SW | 68 mm |
| Measure T | 40 mm |
| Measure U | Ø 55 mm |