Beskrivning
Fri passage, rostfritt stål med flänsar och slangbygel.
Gänga: 3/8"
Slang bygel: Ø 16 mm
Längd: 54 mm
17,20 €
Vetus RST genomströmning
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Fri passage, rostfritt stål med flänsar och slangbygel.
Gänga: 3/8"
Slang bygel: Ø 16 mm
Längd: 54 mm
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 11 mm |
| Mäta C | 51 mm |
| Mitta G | 3/8" |
| Mitta H | 54 mm |
| Mitta Q | Ø 33 mm |
| Mitta R | Ø 26 mm |
| Mitta SW | 22 mm |
| Mät T | 23 mm |
| Mått U | Ø 15 mm |