Kuvaus
Vetus läpivienti, ruostumaton teräs laipalla ja letkukaralla.
Kierre: 3/8″
Letkukara: Ø 16 mm
Pituus: 54 mm
17,20 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Vetus läpivienti, ruostumaton teräs laipalla ja letkukaralla.
Kierre: 3/8″
Letkukara: Ø 16 mm
Pituus: 54 mm
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 11 mm |
| Mitta C | 51 mm |
| Mitta G | 3/8" |
| Mitta H | 54 mm |
| Mitta Q | Ø 33 mm |
| Mitta R | Ø 26 mm |
| Mitta SW | 22 mm |
| Mitta T | 23 mm |
| Mitta U | Ø 15 mm |