-25%
Bogpropeller, 12 V, Ø 110 mm BOW25
Original price was: 1 235,50 €.926,63 €Current price is: 926,63 €.
Vetus bogpropellrar
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
| Motoreffekt | 1,5 kW (2 hp), 12 V / 200 A likströmsmotor |
|---|---|
| Motorns vikt | 12 kg (utan tunnel) |
| Maximal dragkraft från bogpropellern (N/kgf) | 250 N/ 25 kgf |
| Mäta A | 138 mm |
| Mäta B | 297 mm |
| Mäta C | 73 mm |
| Mitta D | 220/440 mm |
| Mitta E | 149 mm |
| Mitta F | 112 mm |
| Mitta G | 110 mm |
| Säkringsstorlek | 125 A |
| Tunneldiameter Ø (mm) | 110 |
| Båtens längd | Lämplig för båtar med en längd på mellan 5,5 och 8,5 meter. |
Bilagor
| VETUS BOW2512E INSTALLATIONSVÄGLEDNING |
Du gillar kanske också…
-
-20%


Signalkabel 6 m, för kontrollpaneler.
Original price was: 83,50 €.66,80 €Current price is: 66,80 €. Lägg i varukorg Snabbtitt -


Bogpropeller med zinkanod 25
23,85 € Lägg i varukorg Snabbtitt -
-20%


Glasfibertunnel BOW2512 Ø 110x750 mm
Original price was: 79,50 €.63,60 €Current price is: 63,60 €. Lägg i varukorg Snabbtitt -


Ring för bladspänning 125 A
19,30 € Lägg i varukorg Snabbtitt





