Syrebeständig, polariserad dräneringsventil G1 1/2
46,70 €
Byte av gasutloppsventil
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 42 mm |
| Mäta C | 79 mm |
| Mitta G | 1 1/2" |
| Mitta H | 108 mm |
| Mitta Q | 57 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Mått U | 65 mm |






