Oxygen-resistant, polished drain valve G1 1/2
46,70 €
Replacement of the throttle valve
In stock, available for immediate delivery.
| Material from | Stainless steel |
|---|---|
| Dimension B | Ø 42 mm |
| Dimension C | 79 mm |
| Mitta G | 1 1/2" |
| Mitta H | 108 mm |
| Mitta Q | 57 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Measure U | 65 mm |






