Water scoop G11/4
49,80 €
Water scoop, stainless steel
In stock, available for immediate delivery.
| Material from | Stainless steel |
|---|---|
| Dimension B | Ø 33 mm |
| Dimension C | 78 mm |
| Mitta G | 1 1/4" |
| Mitta H | 103 mm |
| Mitta Q | 64 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Measure U | 116 mm |






