Kuvaus
Haponkestävä jäähdytysveden läpivienti sihdillä. Materiaali AISI316 Kierre G 1 1/4″
49,80 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Haponkestävä jäähdytysveden läpivienti sihdillä. Materiaali AISI316 Kierre G 1 1/4″
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 33 mm |
| Mitta C | 78 mm |
| Mitta G | 1 1/4" |
| Mitta H | 103 mm |
| Mitta Q | 64 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Mitta U | 116 mm |







