Description
Thru-hull, stainless steel, flush flange, polished finish, G11/4'', with hose connection Ø 38 mm.
38,75 €
Vetus thru hull marine fitting
Made to order / Backorder, delivery estimate 2-5 days
Thru-hull, stainless steel, flush flange, polished finish, G11/4'', with hose connection Ø 38 mm.
| Material from | Stainless steel |
|---|---|
| Dimension B | Ø 34 mm |
| Dimension C | 73 mm |
| Mitta G | 1 1/4" |
| Mitta H | 79 mm |
| Mitta Q | Ø 64 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Measure T | 30 mm |
| Measure U | Ø 38 mm |