Beskrivning
Fri passage, rostfritt stål med fläns och slangstam.
Gänga: 11/4"
Slangstam: Ø 38 mm
Längd: 79 mm
38,75 €
Vetus RST genomströmning
Beställ produkt, beräknad leveranstid 2-5 dagar
Fri passage, rostfritt stål med fläns och slangstam.
Gänga: 11/4"
Slangstam: Ø 38 mm
Längd: 79 mm
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 34 mm |
| Mäta C | 73 mm |
| Mitta G | 1 1/4" |
| Mitta H | 79 mm |
| Mitta Q | Ø 64 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Mät T | 30 mm |
| Mått U | Ø 38 mm |