Beskrivning
G11/4" Vetus syrafast (AISI 316) avloppsventil, guillocherad yta, utan flamspärr.
G11/4" ventil med öppen slinga, cyrafast, polariserad37,50 €
Byte av gasutloppsventil
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
G11/4" Vetus syrafast (AISI 316) avloppsventil, guillocherad yta, utan flamspärr.
G11/4" ventil med öppen slinga, cyrafast, polariserad| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 36 mm |
| Mäta C | 79 mm |
| Mitta G | 1 1/4" |
| Mitta H | 108 mm |
| Mitta Q | 57 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Mått U | 65 mm |