Beskrivning
G1/2" Vetus syrafast (AISI 316) dräneringsventil, giljotinerad yta, utan flamspärr.
17,20 €
Byte av gasutloppsventil
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
G1/2" Vetus syrafast (AISI 316) dräneringsventil, giljotinerad yta, utan flamspärr.
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 16 mm |
| Mäta C | 65 mm |
| Mitta G | 1/2" |
| Mitta H | 83 mm |
| Mitta Q | 38 mm |
| Mitta R | Ø 32 mm |
| Mitta SW | 25 mm |
| Mått U | 38 mm |