G2 Vattenintag med bottensil
145,00 €
Vetus
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
| Material från | Mässing |
|---|---|
| Mäta A | 89 mm |
| Mäta B | 156 mm |
| Mäta C | 126 mm |
| Mitta D | 91 mm |
| Mitta E | Ø 88 mm |
| Mitta F | AV 68 mm |
| Mitta G | 2\" |
145,00 €
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
| Material från | Mässing |
|---|---|
| Mäta A | 89 mm |
| Mäta B | 156 mm |
| Mäta C | 126 mm |
| Mitta D | 91 mm |
| Mitta E | Ø 88 mm |
| Mitta F | AV 68 mm |
| Mitta G | 2\" |