9 1/4 x 11 Suzuki DF propeller
90,00 €
Utombordartillbehör
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
| Utombordsmotorns märke | Suzuki |
|---|---|
| Antal blad | 3 |
| Propellerdiameter | 9 1/4" |
| Stigning (i tum) | 11" |
| Material från | Aluminium |
| Nav | 10 korn |
| Lämplig för utombordsmotorer |
|
| OEM-nummer | SUZUKI 58100-89L40-019,SOLAS 4111-093-11A |
| Effektområde | 6 - 20 hp. |






