18x23L Propel NVP 0,69 Ø40 ISO
1 508,00 €
Hung-Shen NVP-serien Mn-Br 4 bladpropeller för deplacement- och planingbåtar
Beställ produkt, beräknad leveranstid 2-5 dagar
| Antal blad | 4 |
|---|---|
| Propellerdiameter | 18" |
| Stigning (i tum) | 23" |
| Material från | MnBr (manganbrons) |
| Nav | Ø 40 mm 1:10 ISO 4566 |
| DAR siffra | 69 % |
| ISO-klassificering | I U |
| Propellermodell | NVP 0,69 |
| Rotationsriktning (handedness) | Vänsterhänt |



