14x14R Propel GL352 Ø25 ISO
625,00 €
Michigan Wheel Goldline 3 bladiga Mn-Br propeller
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
| Antal blad | 3 |
|---|---|
| Propellerdiameter | 14" |
| Stigning (i tum) | 14" |
| Material från | MnBr (manganbrons) |
| Nav | Ø 25 mm 1:10 ISO 4566 |
| Axelns diameter | 25 mm |
| DAR siffra | 52 % |
| ISO-klassificering | I U |
| Propellermodell | GL352 |
| Rotationsriktning (handedness) | Högerhänt |





