Beskrivning
Michigan Gold-Line grundmodell av propellrar av manganbrons för små och medelstora motorbåtar med en hastighet på 6-14 knop.
625,00 €
Michigan Wheel Goldline GL352 3-bladig propeller för drivbara båtar
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Michigan Gold-Line grundmodell av propellrar av manganbrons för små och medelstora motorbåtar med en hastighet på 6-14 knop.
| Antal blad | 3 |
|---|---|
| Propellerdiameter | 14" |
| Stigning (i tum) | 10" |
| Material från | MnBr (manganbrons) |
| Nav | Ø 30 mm 1:10 ISO 4566 |
| DAR siffra | 52 % |
| Propellermodell | GL352 |
| Rotationsriktning (handedness) | Högerhänt |