Beskrivning
Trebladig propeller i brons 14 "x9", höjd rotation
Eliche Radice E13 modell manganbrons propeller för båtar som kan tömmas.
Trebladig propeller för dränerbara fritidsbåtar. Material manganbrons.
609,00 €
Radice brons krukmakare
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Trebladig propeller i brons 14 "x9", höjd rotation
Eliche Radice E13 modell manganbrons propeller för båtar som kan tömmas.
Trebladig propeller för dränerbara fritidsbåtar. Material manganbrons.
| Antal blad | 3 |
|---|---|
| Propellerdiameter | 14" |
| Stigning (i tum) | 9" |
| Material från | MnBr (manganbrons) |
| Nav | Ø 25 mm 1:10 ISO 4566 |
| DAR siffra | 52 % |
| Propellermodell | Radice E13 |
| Rotationsriktning (handedness) | Högerhänt |