16x08R Propel GL352 Ø25 ISO
818,00 €
Michigan Wheel Goldline 3 bladiga Mn-Br propeller
Beställ produkt, beräknad leveranstid 2-5 dagar
| Antal blad | 3 |
|---|---|
| Propellerdiameter | 16" |
| Stigning (i tum) | 8" |
| Material från | MnBr (manganbrons) |
| Nav | Ø 25 mm 1:10 ISO 4566 |
| Axelns diameter | 25 mm |
| DAR siffra | 52 % |
| ISO-klassificering | I U |
| Propellermodell | GL352 |
| Rotationsriktning (handedness) | Högerhänt |
Du gillar kanske också…
-

16x09R Propel GL352 Ø25 ISO
818,00 € Läs mer Snabbtitt -
-10%

Ø25/ Ø 45-48 mm PSS Axelltätning
Original price was: 495,00 €.445,50 €Current price is: 445,50 €. Lägg i varukorg Snabbtitt -

16x10R Propel GL352 Ø25 ISO
818,00 € Lägg i varukorg Snabbtitt -

Ø 25/42 mm Gummiförpackningslåda
96,10 € Lägg i varukorg Snabbtitt




