19x21R Propel GL469 Ø35 ISO
1 431,00 €
Michigan Wheel Goldline 4 blad Mn-Br propeller med 4 blad
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
| Antal blad | 4 |
|---|---|
| Propellerdiameter | 19" |
| Stigning (i tum) | 21" |
| Material från | MnBr (manganbrons) |
| Nav | Ø 35 mm 1:10 ISO 4566 |
| Axelns diameter | 35 mm |
| DAR siffra | 69 % |
| ISO-klassificering | I U |
| Propellermodell | GL469 |
| Rotationsriktning (handedness) | Högerhänt |





