Beskrivning
Hylsa G3/8''' med slanganslutning Ø 14 mm, tillverkad av rostfritt stål, rundade kanter på flänsen, polerad yta.
32,60 €
Ersättning RST ram längd
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
Hylsa G3/8''' med slanganslutning Ø 14 mm, tillverkad av rostfritt stål, rundade kanter på flänsen, polerad yta.
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | 25 mm |
| Mäta C | 73 mm |
| Mitta G | 1" |
| Mitta H | 79 mm |
| Mitta Q | 54 mm |
| Mitta R | 47 mm |
| Mitta SW | 38 mm |
| Mät T | 30 mm |
| Mått U | 29 mm |