Beskrivning
G3/4" Vetus syrafast (AISI 316) dräneringsventil, giljotinerad yta, utan flamspärr.
17,20 €
Byte av gasutloppsventil
I lager, tillgänglig för omedelbar leverans.
G3/4" Vetus syrafast (AISI 316) dräneringsventil, giljotinerad yta, utan flamspärr.
| Material från | Rostfritt stål |
|---|---|
| Mäta B | Ø 21 mm |
| Mäta C | 65 mm |
| Mitta G | 3/4" |
| Mitta H | 86 mm |
| Mitta Q | 43 mm |
| Mitta R | Ø 41 mm |
| Mitta SW | 32 mm |
| Mått U | 41 mm |