Ø 29 mm Thru Hull Marine Fitting
35,65 €
Vetus thru hull marine fitting
In stock, available for immediate delivery.
| Material from | Stainless steel |
|---|---|
| Dimension B | Ø 26 mm |
| Dimension C | 70 mm |
| Mitta G | 1" |
| Mitta H | 76 mm |
| Mitta Q | Ø 56 mm |
| Mitta R | Ø 47 mm |
| Mitta SW | 38 mm |
| Measure T | 28 mm |
| Measure U | Ø 29 mm |






