Description
Thru-hull outlet G 11/2'' with hose connector Ø 44 mm. Material stainless steel, rounded edges on the flange, polished surface.
43,65 €
Replacement RST frame extension
In stock, available for immediate delivery.
Thru-hull outlet G 11/2'' with hose connector Ø 44 mm. Material stainless steel, rounded edges on the flange, polished surface.
| Dimension B | 40 mm |
|---|---|
| Dimension C | 81 mm |
| Mitta H | 87 mm |
| Mitta Q | 71 mm |
| Mitta R | 72 mm |
| Mitta SW | 53 mm |
| Measure T | 30 mm |
| Measure U | 44 mm |