water scoop marine fitting G1/2''
31,35 €
Stainless steel water scoop
In stock, available for immediate delivery.
| Material from | Stainless steel |
|---|---|
| Dimension B | Ø 12 mm |
| Dimension C | 65 mm |
| Mitta G | 1/2" |
| Mitta H | 88 mm |
| Mitta Q | 44 mm |
| Mitta R | Ø 32 mm |
| Mitta SW | 25 mm |
| Measure U | 81 mm |






