Description
Body outlet G1/2' with hose connector Ø 18 mm. Material stainless steel, rounded edges on the flange, polished surface.
17,20 €
Vetus
In stock, available for immediate delivery.
Body outlet G1/2' with hose connector Ø 18 mm. Material stainless steel, rounded edges on the flange, polished surface.
| Dimension B | 15 mm |
|---|---|
| Dimension C | 60 mm |
| Mitta H | 65 mm |
| Mitta Q | 39 mm |
| Mitta R | 32 mm |
| Mitta SW | 25 mm |
| Measure T | 24 mm |
| Measure U | 18 mm |