Description
G3/4" Vetus acid-resistant (AISI 316) drain valve, guillotined surface, without flame arrester.
17,20 €
Replacement of the throttle valve
In stock, available for immediate delivery.
G3/4" Vetus acid-resistant (AISI 316) drain valve, guillotined surface, without flame arrester.
| Material from | Stainless steel |
|---|---|
| Dimension B | Ø 21 mm |
| Dimension C | 65 mm |
| Mitta G | 3/4" |
| Mitta H | 86 mm |
| Mitta Q | 43 mm |
| Mitta R | Ø 41 mm |
| Mitta SW | 32 mm |
| Measure U | 41 mm |