Kuvaus
Läpivienti R 1/2″
Teräsksinen runkoläpivienti ohuella laipalla. Materiaali haponkestävä AISI316 teräs.
17,20 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Läpivienti R 1/2″
Teräsksinen runkoläpivienti ohuella laipalla. Materiaali haponkestävä AISI316 teräs.
| Pituus (mm) | 62 |
|---|---|
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Avainväli | 25 mm |
| Halkaisija Ø (mm) | 37 |
| Kierre | R1/2" |
| Mitta B | Ø 15 mm |
| Mitta C | 58 mm |
| Mitta G | Kierre 1/2" |