Kuvaus
Vetus G11/2″ huohotinventtiili, ilman liekinpysätinverkkoa. Materiaali AISI316, haponkestävä, kiillotettu.
46,70 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Vetus G11/2″ huohotinventtiili, ilman liekinpysätinverkkoa. Materiaali AISI316, haponkestävä, kiillotettu.
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 42 mm |
| Mitta C | 79 mm |
| Mitta G | 1 1/2" |
| Mitta H | 108 mm |
| Mitta Q | 57 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Mitta U | 65 mm |