Kuvaus
G11/4″ Vetus haponkestävä (AISI 316) huohotinventtiili, killotettu pinta, ilman liekinpysäytinverkkoa.
G11/4″ huohotinventtiili, haponkestävä, kiillotettu
37,50 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
G11/4″ Vetus haponkestävä (AISI 316) huohotinventtiili, killotettu pinta, ilman liekinpysäytinverkkoa.
G11/4″ huohotinventtiili, haponkestävä, kiillotettu
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 36 mm |
| Mitta C | 79 mm |
| Mitta G | 1 1/4" |
| Mitta H | 108 mm |
| Mitta Q | 57 mm |
| Mitta R | Ø 57 mm |
| Mitta SW | 49 mm |
| Mitta U | 65 mm |