Kuvaus
G1/2″ Vetus haponkestävä (AISI 316) huohotinventtiili, killotettu pinta, ilman liekinpysäytinverkkoa.
17,20 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
G1/2″ Vetus haponkestävä (AISI 316) huohotinventtiili, killotettu pinta, ilman liekinpysäytinverkkoa.
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 16 mm |
| Mitta C | 65 mm |
| Mitta G | 1/2" |
| Mitta H | 83 mm |
| Mitta Q | 38 mm |
| Mitta R | Ø 32 mm |
| Mitta SW | 25 mm |
| Mitta U | 38 mm |