Kuvaus
Läpivienti R 3/8″
Teräsksinen runkoläpivienti ohuella laipalla. Materiaali haponkestävä AISI316 teräs.
17,20 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Läpivienti R 3/8″
Teräsksinen runkoläpivienti ohuella laipalla. Materiaali haponkestävä AISI316 teräs.
| Pituus (mm) | 54 |
|---|---|
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Avainväli | 22 mm |
| Halkaisija Ø (mm) | 32 |
| Kierre | R3/8" |
| Mitta B | Ø 11 mm |
| Mitta C | 51 mm |
| Mitta G | Kierre 3/8" |