Kuvaus
Vetus RST runkoläpivienti G2” letkuliittimellä Ø 55 mm. Materiaali ruostumaton
teräs, laippaosassa pyöristetyt reunat, pinta kiillotettu.
74,00 €
Tilaustuote, arvioitu toimitusaika 4 - 10 pv
Vetus RST runkoläpivienti G2” letkuliittimellä Ø 55 mm. Materiaali ruostumaton
teräs, laippaosassa pyöristetyt reunat, pinta kiillotettu.
| Mitta B | 52 mm |
|---|---|
| Mitta C | 95 mm |
| Mitta H | 100 mm |
| Mitta Q | 85 mm |
| Mitta R | 83 mm |
| Mitta SW | 68 mm |
| Mitta T | 40 mm |
| Mitta U | 55 mm |