Kuvaus
Haponkestävä jäähdytysveden läpivienti sihdillä. Materiaali AISI316 Kierre G2″
81,50 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Haponkestävä jäähdytysveden läpivienti sihdillä. Materiaali AISI316 Kierre G2″
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 51 mm |
| Mitta C | 91 mm |
| Mitta G | 2" |
| Mitta H | 122 mm |
| Mitta Q | 86 mm |
| Mitta R | Ø 83 mm |
| Mitta SW | 69 mm |
| Mitta U | 152 mm |