Kuvaus
GL469 Gold Line 4 -lapainen mangaani-pronssipotkuri sopii esim. puoliliukuviin ja liukuviin veneisiin, joiden nopeus on noin 16 – 20 solmua
1 262,00 €
Tilaustuote, arvioitu toimitusaika 4 - 10 pv
GL469 Gold Line 4 -lapainen mangaani-pronssipotkuri sopii esim. puoliliukuviin ja liukuviin veneisiin, joiden nopeus on noin 16 – 20 solmua
| Lapojen määrä | 4 |
|---|---|
| Potkurin halkaisija | 18" |
| Nousu (tuumaa) | 13" |
| Materiaali | MnBr (mangaani-pronssi) |
| Napa | Ø 35 mm 1:10 ISO 4566 |
| DAR-luku | 69 % |
| ISO luokitus | I U |
| Potkurimalli | GL469 |
| Pyörimissuunta (kätisyys) | Oikeakätinen |