Kuvaus
Kolmelapainen pronssipotkuri 14″x9″, oikeakätinen pyörintä
Eliche Radice E13 mallin mangaanipronssipotkuri uppoumarunkoisiin veneisiin.
Perusmallin 3 -lapainen potkuri uppoumarunkoisiin huviveneisiin. Materiaali mangaanipronssi.
609,00 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Kolmelapainen pronssipotkuri 14″x9″, oikeakätinen pyörintä
Eliche Radice E13 mallin mangaanipronssipotkuri uppoumarunkoisiin veneisiin.
Perusmallin 3 -lapainen potkuri uppoumarunkoisiin huviveneisiin. Materiaali mangaanipronssi.
| Lapojen määrä | 3 |
|---|---|
| Potkurin halkaisija | 14" |
| Nousu (tuumaa) | 9" |
| Materiaali | MnBr (mangaani-pronssi) |
| Napa | Ø 25 mm 1:10 ISO 4566 |
| DAR-luku | 52 % |
| Potkurimalli | Radice E13 |
| Pyörimissuunta (kätisyys) | Oikeakätinen |