Kuvaus
Hung Shen NVP HighSkew pronssipotkuri. Materiaali NiBrAl.
Halkaisija 22″
Nousu: 28″
Pyörimisuunta: oikeakätinen
Peitto DAR: 73 %
Napa: Ø50 mm akseli kartio ISO STD. 1:10
2 894,00 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
Hung Shen NVP HighSkew pronssipotkuri. Materiaali NiBrAl.
Halkaisija 22″
Nousu: 28″
Pyörimisuunta: oikeakätinen
Peitto DAR: 73 %
Napa: Ø50 mm akseli kartio ISO STD. 1:10
| Lapojen määrä | 4 |
|---|---|
| Potkurin halkaisija | 22" |
| Nousu (tuumaa) | 28" |
| Materiaali | NiBrAl |
| Napa | Ø 50 mm 1:10 ISO 4566 |
| DAR-luku | 73 % |
| Potkurimalli | NVP 0.73 |
| Pyörimissuunta (kätisyys) | Oikeakätinen |