Kuvaus
G3/4″ Vetus haponkestävä (AISI 316) huohotinventtiili, killotettu pinta, ilman liekinpysäytinverkkoa.
17,20 €
Varastossamme, toimitettavissa heti.
G3/4″ Vetus haponkestävä (AISI 316) huohotinventtiili, killotettu pinta, ilman liekinpysäytinverkkoa.
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
|---|---|
| Mitta B | Ø 21 mm |
| Mitta C | 65 mm |
| Mitta G | 3/4" |
| Mitta H | 86 mm |
| Mitta Q | 43 mm |
| Mitta R | Ø 41 mm |
| Mitta SW | 32 mm |
| Mitta U | 41 mm |